<< Ana Sayfa

Firmamız ortakları ticari hayatlarına 1975 senesinde inşaat sektörü ile başlamış bulunmaktadırlar, 1980 senesinde daima büyümeyi hedefleyen bir zihniyetle bu ticari oluşuma gıda ve akaryakıt sektörünü de ilave etmişlerdir.

1986 senesine kadar her üç sektörde de başarı ile ilerleyen firmamız büyüme adımlarına bir de emlak alım - satım firması ve kuyumculuğu da eklemiş bulunmaktadır. 1999 senesinde aktif finans sektörüne de girmeyi düşünen ortaklar “ ARI DÖVİZ ALTIN ve TİCARET A.Ş. ” ni satın alarak finans sektörüne de başarılı bir giriş yapmışlardır. Kuyumculuk sektöründeki ticaret halen BORSA KUYUMCULUK SARRAFİYE adı altında İSTANBUL - Pendik de faaliyet göstermektedir.

ARI DÖVİZ ALTIN ve TİCARET A.Ş. 2 yıl kurulduğu yerde faaliyet gösterdikten sonra mevcut firma yeri yetersiz geldiğinden dolayı 2001 senesinde mevcut ve potansiyel müşterilerinin de daha rahat işlem yapabilmesi düşüncesi ile, şu an faaliyet gösterdiği yeri satın alarak oraya geçmiş ve faaliyetlerini halen aynı yerde başarı ile sürdürmektedir.

Müessesemizde müşterilerinin güven ve ilgisine layık olarak güler yüzlü ve süratli hizmet sunmak değişmez bir kuraldır.

Firmamızın mevcut ticari potansiyeli ve saygınlığı, müşterilerimizin bize göstermiş olduğu güven ve tavsiyelerden kaynaklanmaktadır, bu konuda tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

T.C. Merkez Bankası ve diğer tüm bankalarla kurmuş olduğu koordinasyonlar çerçevesinde ülke çapındaki müşterilerine (gerekli karşılıklı güven ortamı oluştuktan sonra) sınırsız hizmet anlayışı ile uyumlu bir çalışma göstermektedir.

ARI DÖVİZ ALTIN ve TİCARET A.Ş. olarak EFT ile limitsiz işlem yapılıp, asgari $10.000 ve muadil işlemlerde müşteriye kurye hizmeti de verilmektedir.

Her türlü TL veya DÖVİZ taleplerinizi limitsiz olarak her an GERÇEKLEŞTİRMEYİ ilke edinen firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarınI, profesyonel kadrosu ve güçlü potansiyeli ile karşılamaya DAİMA hazırdır

Script başlatılıyor..
© Copyright Arı Döviz 2002 İstanbul Webmaster